• M.Kavağı Mah. 1550 Sok. No:1 Muratpaşa Antalya
  • Pazartesi-Cumartesi
    8:30- 18:00
Ücretsiz Keşif

+90 543 527 16 16

close

Yer Tipi Kazanlar

Daha verimli ısıtma, doğru cihaz ve sistem seçimi ile sağlanır

 

Logano Plus KB372

Logano plus GB402

Logano plus SB745

Logano SK755

Logano GE515

Logano GE615

Buderus Yer Tipi Kazan Fiyatları İçin Hemen Arayın.

Buderus Yer Tipi Kazan: Kompakt Tasarım, Yüksek Performans ve Verimlilik

Uzun yıllara dayanan Buderus’un ısıtma teknolojisindeki deneyimi, geleceğe yönelik ürün ve sistemler için sağlam bir zemin oluşturuyor. Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan cihazlarında kullanılan her bir parça, en yüksek standartları temel alan, sıkı bir kalite kontrol sistemi ile bir bütünü oluşturuyor. Buderus kazan, tüm donanımları ile ilk gün sahip oldukları üstün kalite, yüksek performans ve verimli işletimi uzun ömürleri süresince korumayı esas alarak kullanıcıların konforu için tasarlanıyor. Yer tipi yoğuşmalı kazan sistemlerinde, ilk yatırım bedelinin çok kısa sürede geri ödenmesi ile yıllardır yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlanıyor. Buna ek olarak, tüm yer tipi kazan modellerinde kompakt tasarım, çok yüksek norm kullanma verimi, kolay işletim imkânı özellikleri öne çıkıyor.

Yüksek Kapasite, Üstün Performans

Buderus yer tipi kazan modelleri farklı mekanlar için çeşitli kapasite aralıkları ile sunularak kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çözümler sunmak hedefiyle geliştiriliyor. Logano Plus KB372, 75-300 kW’lık 6 farklı kapasite aralığı ve 1:6 gibi geniş bir modülasyon aralığı sağlayan daha büyük projeler için geliştirilen bir yer tipi yoğuşmalı kazan modeli olarak öne çıkıyor. Logano plus GB402, tek kazanı ile 395 kW’dan 620 kW’a kadar kapasite sunarken; merkezi ısıtmada akıllı çözümler sunan Logano SK755, 420–1850 kW aralığında 9 farklı model/kapasite olanağı tanıyan çok yönlü bir kazan çeşidi olarak görülüyor. Bu doğrultuda, Buderus kazan sistemleri, yüksek kapasiteyi üstün performans ile buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda ihtiyacınıza göre esneklik sunarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Yoğuşma Teknolojisi ile Hem Tasarruflu Hem Çevre Dostu

Isıtma teknolojisinde Buderus’un sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile üretilen yer tipi yoğuşmalı kazanları kullanarak, düşük yakıt tüketimi ile yüksek konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek verimli Buderus yoğuşmalı kazan cihazları, yoğuşma teknolojisi ile yakıtların daha az tüketilmesini sağlayarak hem bütçeye fayda sağlıyor hem de doğaya daha az karbon ve NOx salınımı gerçekleştiriyor. Yoğuşmalı kazanların sağladığı avantaj yakıt tüketimiyle sınırlı kalmıyor, aynı zamanda kompakt yapı ve yüksek norm kullanımı ile de ısıtma ihtiyacınıza olumlu katkı sağlıyor. Klasik kazan modellerinde oluşan enerji kaybı Buderus yoğuşmalı kazanlarda korozyona dayanıklı özel Magnezyum Alüminyum-Silisyum alaşımı eşanjör kullanılarak engelleniyor ve böylece baca gazının içindeki enerji dışarı atılmamış oluyor. Bu sayede ise Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan modellerinde norm kullanma verimi %110’a ulaşıyor (40/30 ˚C). Böylece ısıl konfor, daha az yakıt sarfiyatıyla elde edilmiş olarak verim korunuyor.

Buderus Kazan Servisi ile Konfor ve Kolaylık

Buderus’un yoğuşmalı kazanlarda 25 yılı aşkın sürede edindiği tecrübenin sağladığı avantajlar yüksek kapasite, üstün performans ve yenilikçi teknolojilerle sınırlı kalmıyor. Kompakt tasarıma sahip Buderus yer tipi doğalgaz kazanı modelleri, hem kullanıcılar hem de kazan servisi için konfor ve kolaylık sağlıyor. Bu sayede, yoğuşmalı kazanın tüm önemli bileşenlerine kolaylıkla erişen Buderus kazan servis ekipleri uygulanacak işlemleri basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Buderus yer tipi kazanlar arasında Logano plus GB402’nin son derece kolay sökülüp takılabilen brülörlü kazan sayesinde bakım işlemleri kolayca yapılabiliyor. Logano plus SB745 kendinden yoğuşmalı kazanlarda ise, geliştirilmiş endüstriyel dizayn sayesinde kendinden yoğuşmalı kazan daha kompakt bir tasarım ile taşıma, montaj ve yerleştirme esnasında avantajlar sağlıyor. Buderus yer tipi kazan modellerinde bakım zamanı geldiğinde, Buderus kazan servisi uzun geçmişe dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile kullanıcılara konforlu ve kaliteli bir servis imkanı sunuyor.