• M.Kavağı Mah. 1550 Sok. No:1 Muratpaşa Antalya
  • Pazartesi-Cumartesi
    8:30- 18:00
Ücretsiz Keşif

+90 543 527 16 16

close

1986'dan beri mükemmellik bizim damgamızdır

ISISAN Grup Tarihçesi

1986 yılında proje hizmetleri ile küçük bir ofiste faaliyetine başlayan firmamız 1987 yılında Isısan Mühendislik Ticaret adıyla güneş enerji sistemlerinin satış ve montajına başlamış olup, 1992 yılında Isısan Mühendislik Hizmetleri Dış Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi olarak Doğalgaz Taahhüt, Isıtma , Soğutma,Arıtma Sektörlerinde Satış, montaj, Servis hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyet alanlarımız Siteler, Apartmanlar, Yurtlar, Pansiyonlar, Oteller, Münferit dairelerdir. Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak bahsi geçen alanlarda kendisine çok farklı bir ivme kazandıran ISISAN Mühendislik, ileri teknolojiye sahip ürünleri ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

Uzmanlarımız bugün yardım etmeye hazır!

Bizimle Birlikte Avnatajlarınız

Isısan Group, tasarım/üretim, mühendislik, planlama, devreye alma, çalıştırma ve bakım dahil olmak üzere eksiksiz bir yüksek kaliteli hizmet yelpazesi için tek kaynağınızdır.

Acil
Yardım

Uygun
Fiyat

Ücretsiz
Keşif

Lisanslı & Eğitimli
Ekip

Hızlı & Güvenli
Kurulum

ISISAN GROUP Hizmetleri

Evinizde ne tür bir sistem veya kurulumunuz olursa olsun, ihtiyacınız olan ve hak ettiğiniz hizmetleri size sağlayacak ekibe güvenebilirsiniz. Teknisyenlerimiz, her türlü ısıtma veya soğutma sistemini tamir etme ve bakımını yapma becerisine ve bilgisine sahiptir.

İşimize Nasıl Yaklaşıyoruz?

Şirket Misyonu

Eşsiz bir müşteri deneyimi yoluyla mümkün olan en profesyonel ısıtma ve soğutma hizmetini sunmak, topluluğumuzdan en yüksek düzeyde saygı ve çalışanlarımızın başarılı olması için ödüllendirici bir ortam sağlamak.

Şirket Vizyonu

En iyiyi, en yeniyi ve en ekonomik olanı vermeye çalışarak, azami müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edindik.