ISISAN HÜH. HİZ. DIŞ TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ.

          Baş döndüren bir hızla bilgi çağına girdiğimiz dünyamızda, çok hızlı bir değişim yaşanmakta, ülkeler arasındaki sınırları kaldırırcasına bir globalleşmeye doğru gittiğimizi görmekteyiz.

          Dev şirketlerin evlilik yaptığı, dünya markalarının tekelleştirildiği, kartelleşme hızının doruğa ulaştığı, küçük işletmelerin yaşama hakkının yavaş yavaş elinden alındığı bir ortama doğru sürükleniyoruz.

          Bu şartlar altında; ülkemizin bir dünya kenti olması yolunda çalışmalar yapan firmalar kervanına bizlerde katılmal istedik. Güçlü özkaynak, sistemli bir çalışma, istikrarlı bir büyüme, kaliteli üretim ve hizmet, yoğun bir çalışma temposuyla, toplam kalite yönetimi şuuruyla yola çıktık.

          En iyiyi, en yeniyi ve en ekonomik olanı vermeye çalışarak, azami müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edindik.

          Çünkü; artık müşterinin ihtiyaç ve arzularını en iyi şekilde karşılayabilen organizasyonlar başarılı olmaktadır. Problemler müşteriyi ilgilendirmemektedir. Ancak sonuçlar son derece açık ve olumlu olmalıdır. Hz. Mevlana'nın söylediği gibi "İnsanlar geminin yolda karşılaştığı fırtınalarla ilgilenmezler, limana sağ salim ulaşıp, ulaşmadığına bakarlar"

          Müşteri beğenme, seçme, satın alma, tavsiye eden konumda olduğu için bu özellikleri çok iyi karşılamak gerekir. Ürün ve hizmetler hakkında eleştirilerini, şikayetlerini, şikayetlerini, beğenilerini çok iyi takip etmeli, bu noktada çalışmalarını geliştirmelidirler.

          Peki; bu hizmeti sağlayacak faktörler nelerdir? Bilgi birikimi ve mühendislik hizmetleridir. Bilgi çağına geçişi sağlayan öğeler de insandır. İnsan gücünün, niteliğinin arttırılması gerekir ki buda insana yapılan yatırımın ne denli önemli olduğunu ortaya koyar. Bunu sağlyan da eğitimdir.

          Bu ise; kuruluş içi eğitim seminerleri, yurtiçi ve yurtdışı fuarlar, gazete, dergi, broşür vasıtasıyla yapılan bilgilendirmelerle desteklenmelidir.

          Teknik kadromuz her türlü bilgiyi aktarabilecek kapasiteye sahiptir. Konusunda uzman mühendislerimiz her türlü çalışmada derinliğine bir araştırma yaparak ve bilgisayar programlarını da devreye sokarak her işe en uygun olan malzeme ve montajı önermektedir. Şuurlu bir satış - montaj politikasının bir ürünü olarak da ekonomiklik ve konfor ortaya çıkmaktadır.

          1986 yılında proje hizmetleri ile küçük bir ofiste faaliyetine başlayan firmamız 1987 yılında Isısan Mühendislik Ticaret adıyla güneş enerji sistemlerinin satış ve montajına başlamış, 1992 yılında Isısan Mühendislik Hizmetleri Dış Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi olarak Alman malı Polymutan Sarı Boru'nun Türkiye Genel Distribütörlüğünü üstlenmiştir.

          Şu anda 95 satış noktasından oluşan bayi ağı ve servislerimizde hizmet veren firmamız çalışmalarını üretim-pazarlama-taahhüt olarak üç ana kategoride toplamıştır.

1- ELEKTROFLASH adıyla;
- Elektrikli termosifonlar (15-40-60-80-300 Lt kapasitelerde)
- Quarts Sobalar (Midi - Maksi - Şömine titpi)
- Ani Su Isıtıcıları (3 Kademeli)
- Elektrikli termosifonlar (15-40-60-80-300 Lt kapasitelerde)
- Aspiratörler (Deneme üretiminde olup, henüz piyasaya arz edilmemiştir.)
üretilmektedir.

2- BAYMAK mamüllerinin; (Kat Kaloriferi - Merkezi Sistem Kazanları - Radyatörler - Split Klimalar - Hidroforlar - Sirkülasyon ve Dalgıç Pompaları - Elektrikli termosifonlar - Tüplü Şofbenler - Aspiratörler - Laminant Parke - Amerikan Kapı Sistemleri) ve

SPK MABVİ BORU (Temiz Su - Pis Su - Rezervuar - Yer Sifonları) nın Akdeniz Bölgesi Genel Dağıtımını yapmaktadır.

3- Taahhüt firmamız Isıtma - soğutma - temiz ve pis su tesisatları ile ilgili her konuda faaliyetini sürdürmektedir.

Bizden desteklerini esirgemeyen tüm müşteri ve tedarikçilerimize sonsuz teşekkürler...